Nescube

Nescube 2.3

Doskonały emulator Pegasus na komórkę Java

Zalety

  • Świetny emulator NES-a i Pegasusa
  • Wiele opcji grafiki i audio
  • Możliwość zmiany przypisanych klawiszy

Wady

  • Na niektórych komórkach może działać wolno

Bardzo dobry
8

Nescube to emulator, dzięki któremu możemy zagrać na komórkach Java w stare gry z konsoli NES lub Pegasus. Największa zaletą programu Nescube jest fakt, że za jego pomocą możemy nie tylko grać, ale też pobierać stare gry. Jeśli na dźwięk nazwy Pegasus łza Ci się w oku kręci, pobierz Nescube i ciesz się wspaniałym grami z dzieciństwa.

Nescube to emulator, który odpala gry zapisane w formacie .NES, czyli tak zwane ROM-y. Możemy załadować pliki, które już posiadamy lub pobrać je za pomocą programu. Wystarczy tylko kliknąć w "Open game" w górnym menu, a następnie wybrać "Internet", wyświetli się nam lista tytułów gier posegregowana od A do Z. Są wśród nich hity takie jak Addams Family, Super Mario Bros, czy Zippy Race.

Jeśli chodzi o wierność pierwowzorowi, to gry uruchamiane za pomocą Nescube wyglądają zupełnie tak jak te z NES-a, czy Pegasusa. Doświadczymy tej samej grafiki i dźwięków. Niestety na starszych komórkach Java niektóre gry mogą działać wolno lub rozgrywka może być w inny sposób zakłócona. Ot, taki urok emulowania. Na szczęście Nescube posiada wiele opcji, którymi można się pobawić, aby usprawnić działanie gry na naszym telefonie Java.

Jeśli w dzieciństwie zagrywaliście się w gry na Pegasusie, a teraz w kieszeni macie telefon Java to Nescube spodoba się Wam na pewno. Innym pasjonatom starych gierek polecamy emulator Gameboya GoBoy, JME C64 dla gier z Commodore i Snes9x, aby na Windows grać w gry z Super Nintendo.

Najczęściej pobierane Dodatki do gier na java

Więcej

Opinie użytkowników o Nescube